Elegantní pánská aktovka

1.399,00

Porovnat

Popis

Popis:

Elegantní pánská aktovka na dokumenty z eko kůže. Aktovka pro speciální úkoly byla vytvořena pro náročné muže. Vyrobeno z vysoce kvalitní syntetické kůže.

ORGANIZOVANÝ PROSTOR

Aktovka má několik přihrádek, takže můžete dokonale uspořádat její prostor a mít všechny potřebné věci po ruce, kdykoli to budete potřebovat!

FUNKČNÍ PŘÍČKY

Uvnitř je:

  • 1 větší otevřená přihrádka pro všechny druhy dokumentů, složek nebo novin formátu A4, vejde se do ní i notebook
  • kapsa na zip, kam si můžete uložit své osobní věci
  • 5 otevřených přihrádek upevněných jedním zdřímnutím – to je ideální místo pro soubory a dokumenty. Skládací konstrukce přihrádek pomáhá udržovat dokumenty uspořádané

EXTRA KAPSY

Uvnitř jedné z příček jsou další kapsy pro platební karty nebo vizitky, telefon a pera. Díky tomu jsou nejdůležitější drobnosti vždy po ruce! Na zadní straně je také otevřená kapsa na dokumenty formátu A4.

POHODLNÁ DOPRAVA

Aktovka je vhodná pro nošení v ruce a na rameni. Má rukojeť zakončenou kovovou výztuží a odnímatelný nastavitelný popruh. To vám umožní přizpůsobit tašku vašim potřebám. Popruh má výztuhu pro rameno, takže nošení tašky je velmi pohodlné.

ZAVŘÍT

Klapka aktovky je uzavřena přezkou, ke které byl připevněn klíč. Uzamčením aktovky si můžete být jisti, že vaše osobní věci a dokumenty budou vždy v bezpečí! Kromě toho má spona nastavení uzávěru – tři úrovně zámku usnadňují stlačení místa v případě potřeby.

ZÁVĚREČNÝ DOTEK

Výrobek je podepsán logem výrobce.

Aktovka  je dokonalým doplňkem vašeho obchodního jednání.

Rozměry a vlastnosti

délka (cm): 39,5
šířka (cm): 11,5
výška (cm): 32
hmotnost (kg): 1,6
materiál: Eko kůže
místo na notebooku: Ano
styl nošení v ruce a na rameni